Pouze pro přihlášené

Osobní Golfové Statistiky, ve zkratce OGS, jsou online aplikací pro analýzu výsledků hry na kterémkoliv hřišti v České a Slovenské republice znormovaného dle USGA systému, užívaného ČGF a SKGA. Nově lze zaznamenávat i výsledky zahrané na příhraničních hřištích okolních států.

Tuto aplikaci lze využívat zdarma, bez nutnosti jakékoliv instalace, stačí se pouze zaregistrovat na portálu GolfCzech.cz nebo SlovakiaGolf.sk.

Jakmile se zaregistrujete, proběhne okamžitě zanesení Vašeho jména a e-mail adresy do systému a budou Vám odeslány identifikační údaje. Poté, co provedete následné odsouhlasení registrace validačním emailem, stanete se registrovaným uživatelem s právem využívat kromě jiného i veškerých vlastností OGS a zlepšovat tak svoji hru.

Osobní Golfové statistiky nyní ZDARMA i v mobilu!

Své hry můžete nyní zadávat i z Vašeho mobilu či PDA připojeného k internetu pomocí GPRS, EDGE, či jiných technologií.

Stačí se připojit na mobil.golfczech.cz, přihlásit se Vaším uživatelským jménem a heslem a pak již během hry na hřišti, či z pohodlí klubovny, z mobilního zařízení přidat novou hru se všemi detaily, tak jak jste byli doposud zvyklí pouze u Vašeho osobního počítače.

Ukázky webové aplikace

Pro zobrazení náhledů klikněte na náhled obrázku:

Registrujte se nebo přihlašte vpravo nahoře.